Turniej ANI MRU MRU open by AUDI AUTOHAUS OTTO – Tee Time

Turniej ANI MRU MRU open by AUDI AUTOHAUS OTTO – Tee Time

Zapraszamy serdecznie na turniej Środek Lata, który odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2017.

Zapisywać można się za pomocą naszego profilu lub za pomocą formularza kontaktowego.

Cała listę dostępnych turniejów znajdą Państwo w zakładce TURNIEJE.

Agenda:

  • 06.00 – Śniadanie
  • 7.30 – Start I tury zawodników ( shotgun )
  • 11.00 – Lunch
  • 13.15 – Wspólne zdjęcie uczestników turnieju
  • 13.30 – Start II tury zadowników ( shotgun )
  • 16.00 – Akademia Golfa
  • 19.00 – Kolacja w formie grilla
  • 20.30 – Ceremonia wręczenia nagród
  • 22.00 – 19th hole – ul. Grodzka 20, Lublin

7.30 Shotgun

1. Hermanowski Cezary
2. Kotowski Dariusz
3. Kwiatkowski Witold
4. Guzowski Lech
5. Jaworski Tomasz
6. Hałgas Jakub
7. Brzoska Aleksander
8. Czarnecki Artur
9. Majewski Ryszard
10. Szarowski Adam Marcin
11. Grabski Jacek
12. Wiszniewski Marek
13. Jaworska Aleksandra
14. Chwiejczak Marek
15. Siwek Roman
16. Górecki Adrian
17. Meserszmit Marek
18. Birski Andrzej
19. Bezdek Lech Jakub
20. Śniadowska-Siwek Małgorzata
21. Studenny Maciej
22. Jasiuk Kornelia
23. Borc Jarosław
24. Kozak Mariusz
25. Czarnecki Stanisław
26. Nowicki Tadeusz
27. Ćwikła Patryk
28. Szałaj Anna
29. Smolarz Piotr
30. Secci Gianmarco
31. Lebiocki Jacek
32. Redestowicz Paweł
33. Duda Mirosław
34. Wojcieszek Grzegorz
35. Czarnecka Izabela
36. Jabłoński Piotr
37. Meserszmit Renata
38. Ludjan Adam
39. Kowalewski Kacper
40. Rozwałka Marcin

Shotgun godz. 13.30

1. Chyliński Wojciech
2. Stasiak Andrzej
3. Cioczek Tomasz
4. Gradecki Krzysztof
5. Budzyński Adrian
6. Dudak Jacek
7. Lepka Zbigniew
8 Szczęśniak Wiesław
9. Daniluk Dariusz
10. Zmarzliński Robert
11. Bieliński Jakub
12. Wójcik Paweł Michał
13. Wójcik Marcin
14. Gradecka Marzena
15. Ratajczak Tadeusz
16. Sagan Marek
17. Gęca Dariusz
18 Ratajczak Beata
19. du Château Piotr
20. Łódź-Smigielski Konrad
21 Firych Przemysław
22 Drozda Tadeusz
23 Rokita Miroslaw
24 Becla Bogdan
25 Cioczek Dorota
26 Grodziński Andrzej
27 Załuska Wojciech
28 Szczęśniak Patrycja
29 Hrynkiewicz Roman
30 Madej Klaudiusz
31 Kochanowicz Jakub
32 Wójcik Jakub
33 Piechowicz Wojciech
34 Lepka Elżbieta
35 Karwacki Emil
36 Malarczyk Dariusz
37 Stanek – Piechowicz Ewelina
38 Łuczak Piotr
39 Łopatyński Piotr
40 Galant Przemysław